Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znika jedna z najstarszych pizzerii w Lublinie. Wiadomo, co powstanie po niej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 października 2019 r. o 20:02 Powrót do artykułu
Czytaliście o zatrzymaniu przez CBA Artura Wołczackiego, burmistrza dzielnicy Wlochy w W-wie? Przyjął łapówkę od znanego dewelopera, w zamian za zmianę planu zagospodarowania przestrzennego na korzyść dewelopera oczywiście... Pan z PO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej do kiedy czynna bedzie pizzeria pod koziolkiem, zdążę jeszcze? (smak dziecinstwa)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytaliście o zatrzymaniu przez CBA Artura Wołczackiego, burmistrza dzielnicy Wlochy w W-wie? Przyjął łapówkę od znanego dewelopera, w zamian za zmianę planu zagospodarowania przestrzennego na korzyść dewelopera oczywiście... Pan z PO...
 Ciekawe kiedy CBA zajmie się Lublinem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytaliście o zatrzymaniu aferze Banasia, prezeza NIKu? Mial nieelgalnie uzyskana kamienice, w ktorej kryminalisci prowadzili brudel, a jego ludzie stali za afera vatowska... Pan z PiSu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ta pizzeria z roku na rok była coraz gorsza właściciele nie potrafili utrzymać poziomu tego lokalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W latach '90 tam zaczynała się każda moja randka. Niedawno jeszcze tam wstapilem z moją żoną i wspomnienia wróciły. Szkoda., że takie lokale znikają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten smak który będę zawsze pamiętał... Szkoda to była moja pierwsza pizza w życiu...
 Żadem lokal się nie utrzyma, jak byłeś w nim raz 20lat temu. To przez takich pseudoklientów, żrących syf z dyskontu upada historia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głównym problemem tej pizzerii był trudny dojazd. Zarówno samochodem jak i komunikacja miejska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieli dodać, że była też pizza z królikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te czasy juz nie wrócą .zobaczcie co sie dzieje z ksiegarniami,juz nawet na uczelni nie ma.UMCS sie zwinął.KUL jedną zamknął w drugiej puste sciany.zatrudniaja studentow aby taniej,tylko czy ktoś młody niedoświadczony przebije się . Problemy z dobrymi pracownikami są .Jak ktoś dobry to albo konkurencja go podkupi albo sam ucieknie Szkoda miejsc ale takich upadków bedzie więcej Dzisiaj same pomysly sie nie liczą ,trzeba mieć i trochę szczęścia i swoje 5 minut,które szybko się kończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zapamiętałem "pizzę" jajeczną - BAJKA! a kurczakowa to była - POEZJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak miało być dobrze za PIS-u.Masowe bankructwa tak dobrych prywatnych firm.Może nam pisiory to wyjaśnią ? I skąd oni wezmą pieniądze na 500+???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio z ze charakterystycznego smaku tamtejszej pizzy został tylko specyficzny smrodek panujący w lokalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczyna upadku jest jedna - pizza ma być pizzą, a nie plackiem. Ta z lat 70 czy 80 nie była pizzą tylko plackiem z ohydnym napojem firmowym. Dzisiaj ludzie juz wiedzą, jak smakuje prawdziwa pizza. Lokalizazacja nie ma znaczenia, jak jest dobra to można ja i w garażu sprzedawać. W kilku pizzeriach spotkałm się z tym, że właściciel uważa, że pizza będzie dobra jesli będzie grube ciato i duuużo skłądników i to wszstko jeszcze polane keczupem. Nie tędy droga. To przede wszystkim ciaasto z odpowiedniej mąki, i składniki nie z Lidla czy marketów ale oryginalne salami, dobre oliwki, oliwa itd. I nie chodzi o cenę. Dobra pizza nie może kosztować 12 zł.  A w tej pizzerii bywałem wiele razy za komuny. Zapewniam, że dzisiaj nikt w was nie wziąłby jej do ust. Myślimy o tym lokalu z nostalgią, bo to lata naszej młodości, ale to nie była pizza - to był placek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaką enklawę.. raczej arabów z kebabami i innym ciekawym towarzystwem typu Lubartowska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniknął też od poniedziałku Sklep LSS SPołem na ul. Pana Balcera. Kupowałam tam bułki od 30 lat, wszystko to Społem zamknie i sprzeda. Szkoda tyle ludzi tam zakupy robiło. Niedawno informowaliście że biurowiec LSS będzie budował na Lipowej.
 Ten sam akurat mnie nie dziwi że się zwinął. Po wymianie obsługi która była niczym wyrwana z PRLu. Kiedyś miałem wrażenie że zaraz mnie obsługa poprosi o kartkina mięso...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto promuje mega ĄĘ knajpy typu Mandragora czy Olive, daje znaki "miejsce inspiracji", promuje za bezcen w materiałach z naszych podatków ale miejsc z historią i lokalnym folklorem zapomnij. Wielka szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powstaly na przełomie lat 60 i 70.a ja pamiętam jak tym miejscu na pstowskiego była mala cukiernia.i były tam kremy pizzeria powstala tam w 2 pol lat 70.moim zdaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odbyłem w tym roku podróż sentymentalną do Tego miejsca, w pamięci miałem "magiczny " smak pizzy z kurczakiem z lat 80 i 90tych. Niestety nic z tego nie pozostało, dokładnie nic. Smutny bar ze smutną obsługą. Zapewne ostatnimi czasy większość klienteli to tacy jak ja. Przychodzili i wychodzili ze smutnym przeświadczeniem że byli tu ostatni raz. Szkoda, wielka szkoda, jeśli z takim "sercem" bedzie podawany kebab to "sukces" będzie analogiczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby było mało tych gównianych kebabów! W Lublinie nigdzie nie ma porządnego kababa z baraniny, tylko jakiś szajs z tłuszczem baranim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...